Зміцнюємо співпрацю з іноземними колегами

04.06.2019

3 червня до Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра з офіційним візитом завітала Угорська делегація разом із представниками Держводагентства.

Захід проходить в рамках XXIII наради Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах.

Мета зустрічі – обговорити питання та завдання у сфері захисту від шкідливої дії вод, гідрометеорології та водних ресурсів, охорони якості прикордонних вод. Розглянути питання реалізації спільної противопаводкової програми розвитку, проблем засмічення ТПВ басейну Верхньої Тиси та спільних проектів програм міжнародної технічної допомоги.

У ході візиту планується відвідати Управління Головного Каховського магістрального каналу, побувати на Головній споруді Північно-Кримського каналу, провести огляд меліоративного комплексу Чаплинського управління водного господарства БУВР нижнього Дніпра та відвідати філію «Каховська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

Також заплановані екскурсії до видатних пам’ятків Херсонщини: Біосферний заповідник «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна, Національний природний парк «Кам’янська Січ».