Тому, хто напоїв Таврію

02.07.2019

Заслуженому меліоратору України Боні Миколі Михайловичу встановили пам’ятник.

27 черня 2019 року працівники Басейного управління водних ресурсів нижнього Дніпра зібралися, щоб увічнити пам’ять заслуженого меліоратора України.

Пам’ятник було встановлено за кошти працівників БУВР нижнього Дніпра, за участю управління «Укрводбуд», а також за кошти Херсонського міськвиконкому.

Начальник управління Ігор Андрієнко наголосив на значимості фігури Боні Миколи Михайловича для будівництва та впровадження зрошення на Херсонщині.

Світла пам’ять людині, яка своєю самовідданою працею, наполегливістю та працездатністю зробила дуже великий внесок у будівництво водогосподарсько-меліоративного комплексу.

За свою трудову діяльність Микола Михайлович Боня неодноразово відзначений урядовими нагородами, почесними грамотами. За активну участь у розвитку зрошення на Херсонщині, йому присвоєно почесне звання "Заслужений меліоратор УРСР". У 1980 році за успішне введення в дію Головного Каховського магістрального каналу та інших важливих водогосподарських об'єктів, Миколі Михайловичу була вручена Зірка Героя і присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.