ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня

Список керівників Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра

 

№ п/п Організації Посада Прізвище, ім'я та по батькові
1  
БУВР нижнього Дніпра
 

Начальник управління

 АНДРІЄНКО Ігор Олегович
2 Заступник начальника ПУЗАНОВ Андрій Олександрович
3 Заступник начальника  НОВИКОВ Анатолій Олександрович
4  
 Бериславське МУВГ
 
 Начальник управління
МЕЛЬНИК Андрій Васильович
5  Головний інженер
 БАБАКОВ Олександр Сергійович
6  Заступник начальника
ЛІТВЯКОВ Владислав Миколайович 
7  
Горностаївське МУВГ
 
Начальник управління
 ВОДЯНИЙ Володимир Вікторович
8  Головний інженер
 ПРИТИКА Василь Васильович
9  Заступник начальника
 САГАЙДАК Віталій Миколайович
10  
 Генічеське УВГ
 
 Начальник управління
 КОСОВ Володимир Вікторович
11  Головний інженер
 ПАХОМОВ Анатолій Іванович
12   Заступник начальника
 МИРОПОЛЬСЬКИЙ Микола Степанович
13  
 
Іванівське МУВГ
 
 Начальник управління
 ЩЕРБАНЬ Валерій Іванович
14  Головний інженер
 КОТІК Валентин Григорович
15  Заступник начальника
 ЄРЬОМІН Сергій Юрійович
16  
 Каланчацьке УВГ
 
 Начальник управління
 КУЛАКОВСЬКИЙ Анатолій Миколайович
17  Головний інженер
 МОЧАЛІН Іван Васильович
18  Заступник начальника
 БАБЕНКО Микола Андрійович
19  
 Каховське МУВГ
 
 Начальник управління
 ЗОТОВ Ігор Валерійович
20  Головний інженер
 БУЧКО Іван Емілійович
21  Заступник начальника ГОРОВИЙ Віталій Олексійович
22  
 
Новотроїцьке УВГ
 
Начальник управління
 ЖУКОВ Антон Валерійович
23  Головний інженер
 КАСЬКО Юрій Петрович
24  Заступник начальника
ВЛАСЕНКО Віталій Васильович
25  
 
Приморське УВГ
 
 Начальник управління
 ЛУПА Сергій Володимирович
26  Головний інженер
 ЯКУЩЕНКО Сергій Миколайович
27  Заступник начальника
 ЛУНЬОВ Олексій Анатолійович
28  
 
Скадовське УВГ
 
 Начальник управління
 ПАЩЕНКО Василь Сергійович
29  Головний інженер
 СЕНДЕЦЬКИЙ Олександр Олександрович
30  Заступник начальника
ЛИСЕНЮК Андрій Петрович
31  
 Чаплинське УВГ
 
Начальник управління ШУКРУТА Олександр Миколайович
32  Головний інженер
 ТЕМРЯКОВИЧ Володимир Іванович
33  Заступник начальника
 КОНЄВ Сергій Миколайович
   Заступник начальника ЛИСЮК Олег Миколайович
34  
Олешківське МУВГ
 
Начальник управління
ГОРОБЕЙ Галина Михайлівна
35  Головний інженер
ПЕТРІКАУС Андрій Едуардович