Продовжується будівництво Іванівського групового водопроводу

07.11.2019

Як відомо, стан організму людини залежить від повітря, способу життя, якості продуктів харчування, а також питної води.  Нині актуальною проблемою залишається водопостачання якісною водою населення певних територій, де артезіанські води не відповідають діючим стандартам і санітарним нормативним вимогам до питної води.

В окремих районах Херсонської області дана проблема також має місце.

У північно-східній частині області одним з найменш водозабезпеченим є Нижньосірогозький район. Відсутність якісного водопостачання в населених пунктах зазначеного району негативно впливає на соціально-економічний розвиток регіону, розвиток сільського господарства та побутові умови проживання населення.

З метою вирішення даного питання заплановано здійснення будівництва Іванівського групового водопроводу від смт Іванівка Іванівського району до смт Н.Сірогози Нижньосірогозького району Херсонської області.

Будівельні роботи тривають!

На сьогоднішній день здійснюються земляні роботи з прокладання магістрального водопроводу.

Реалізація будівництва вищезазначеного об’єкта надасть змогу забезпечити якісне водопостачання двох насалених пунктів Нижньосірогозького району, із загальною кількістю населення більше 7000 чоловік.