Працівниками Іванівського МУВГ проведено екологічну акцію «Чистий берег!»

27.09.2019

Протягом вересня місяця цього року по всій території України проходять екологічні акції присвячені Дню малих річок та водойм.

З метою привернення уваги громадськості до проблеми забруднення водойм, працівниками Іванівського МУВГ було заохочено та залучено школярів різного віку до прибрання території навколо ставка від поліетиленових пакетиків, папірців, порожніх пластикових та скляних пляшок. Дітлахи з великою охотою попрацювали, на їхніх обличчях світилися усмішки. За активну участь в екологічній акції та піклуванні про довкілля діти отримали подяки та смаколики від колективу Іванівського МУВГ.

Для підтримки екологічного стану та акції, яка присвячена Дню малих річок і водойм, приєдналися працівники Іванівського міжрайводгоспу. Було упорядковано територію Каховського магістрального каналу, який знаходиться біля дільниці Іванівського групового водопроводу І черги.

З метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності підростаючого покоління працівниками відділу ВО та ТЕБ Іванівського МУВГ у Нижньосірогозькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району на уроці природознавства було проведено годину спілкування на тему: "Чисті береги!». Школярі залишилися задоволеними, а найголовніше зрозуміли, що проблеми забруднення навколишнього середовища є дуже важливими і стосуються кожного!