ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Друге життя артсвердловини

20.07.2012

Вода з артезіанської само виливної свердловини на території Громівської зрошувальної дільниці не одне десятиліття користується попитом у мешканців району. І це – не суб’єктивне судження. Згідно з інформацією спеціалістів ДЗ «Новотроїцька санітарно-епідеміологічна станція» вода в даній свердловині за хімічними властивостями найліпша в районі. Щоб набрати її, сюди із флягами, бідонами та іншими ємностями приїздять не лише громів ці, а й мешканці навколишній сіл, новотройчани.
Нещодавно само виливна свердловина отримала друге життя. З ініціативи начальника дільниці М.М.Білокобили, на території підрозділу спорудили симпатичну альтанку, виклали плитками доріжку до неї, поставили зручні лави, підвели воду і облаштували місце для її набирання. Зараз тут можна не тільки напитися чи набрати смачної води, а й відпочити у прохолоді. Роботи трудовий колектив виробничого підрозділу виконав власними силами, а будівельні матеріали для цих потреб виділило Новотроїцьке управління водного господарства.
Однак на цьому будівництво не завершено. На прохання настоятеля Петро-Павлівського храму отця Олександра та громівської громади колектив дільниці до початку зими планує пору з альтанкою облаштувати купель, в яку місцеві мешканці могли б зануритися на Водохрещу.
Потреба в цьому є. Торік серед громівців бажаючих омитися водою, яка на Водохрещу набуває особливих властивостей, вистачало. Однак замулене дно місцевого ставка створювало чимало незручностей. Облаштування купелі вирішить ці проблеми, значно більше місцевих жителів зможуть укріпитися у вірі й зміцнити фізичне здоров’я.

Л.Мельник, головний спеціаліст Новотроїцького УВГ,
газета «Трудова слава» №29 від 20 липня 2012 року