ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці

27.04.2012

Задля привернення уваги суспільства і влади до проблеми охорони праці 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці згідно з Указом Президента від 18 серпня 2006 року №685/2006. Цей день в Україні збігається із Всесвітнім Днем охорони праці, який за рекомендацією МОП пройде у 2012 році під гаслом «сприяння охороні праці у «зеленій» економіці».
Кожна людини, яка працює на виробництві, підпадає під певні ризики, починаючи від найбільш небезпечних секторів економіки, якими в Україні є, наприклад, видобуток вугілля або будівництво, і закінчуючи відносно небезпечною сферою послуг.
Підтримуючи рекомендації МОП, організаційний комітет з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці Каланчацького управління водного господарства ухвалив рішення щодо проведення з 23 по 28 квітня 2012 року Тижня охорони праці. Головною метою заходів Тижня є привернення уваги кожного працюючого управління до усунення або досягнення мінімально можливого (допустимого) рівня виробничих ризиків шляхом профілактики травматизму і професійних захворювань, формування свідомого ставлення працюючих до культури безпеки праці.
У рамках Тижня охорони праці передбачається провести в управлінні семінари, дискусії, а також організувати проведення конкурсу малюнків "Охорона праці очима дітей" в Каланчацькій ЗОШ №2.
Для поліпшення стану охорони праці в управлінні функціонує методичний кабінет з охорони праці, працівники забезпечуються спеціальним одягом, взуттям та іншими засобами індивідуального та колективного захисту, миючими засобами. За роботу в шкідливих умовах працівникам управління, по результатам атестації робочих місць, видається молоко.
Комісія управління за станом охорони праці спільно з уповноваженими трудових колективів з питань охорони праці здійснює постійний контроль за дотриманням у підрозділах управління вимог законодавства про охорону праці, якістю і своєчасністю виконання приписів посадових осіб вищестоящих органів.

Газета «Слава праці» від 27 квітня 2012 року