ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Вода – джерело життя

23.03.2012

Нині планету Земля населяє 7 мільярдів людей. За даними ЮНІСЕФ, понад 60 мільйонів осіб не мають доступу до питної води, близько мільярда живе під тиском її хронічної нестачі. Мета Всесвітнього дня води 2012 року – привернення уваги міжнародного співробітництва до взаємозв’язку між водою та продовольчою безпекою.
День води у 2012 році проходитиме під гаслом «Вода і безпека харчування», привертаючи до водних ресурсів, як важливої складової виробництва продуктів харчування, і має на меті консолідувати зусилля міжнародної спільноти для вирішення проблеми збереження водних ресурсів, забезпечення якісною питною водою населення та привернути увагу на необхідність ощадливого використання води для зростаючих потреб виробництва харчової продукції.
Напередодні Всесвітнього дня води у Каланчацькому управління водного господарства організовано Тиждень води, упродовж якого буде проведено цікаві заходи: конкурс малюнків на тему»Вода –це життя»; конкурс екологічних плакатів «Вода – джерело життя»; заплановано проведення семінару «Урок води»

Головний спеціаліст з використання водних ресурсів КУВГ,
газета «Слава праці» №12 від 23 березня 2012 року