ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Від чотирьох до вісімнадцяти

10.02.2012

Насосна станція №23 Чкалівської дільниці Новотроїцького управління водного господарства на повну силу не працювала років з двадцять. А ось минулого року подавала воду на поля цілодобово і на повну потужність.
Це стало можливим завдяки великій підготовчій роботі, проведеній ПСП «Лана Подове-1» та Новотроїцьким управлінням водного господарства, чіткій партнерській координації дій між цими двома суб’єктами господарювання. Сільгосппідприємство замінило більше 100 метрів меліоративного трубопроводу діаметром 650 сантиметрів, придбало додаткові «Фрегати» і обладнало їх низьконапірними розпилювачами; працівники Чкалівської експлуатаційної дільниці, у свою чергу, своєчасно і належним чином підготували обладнання насосної станції. Якщо у минулі роки насосна станція №23 подавала воду для роботи чотирьох дощувалок, то у 2011 – двадцяти.
У поточному році кількість дощувалок збільшена до 18, зрошувальна площа зросте ще на 400 гектарів. До цього ретельно готуються обидва партнери. На насосній уже здійснено просочення ізоляційних обмоток двигунів спеціальним лаком і ударними темпами ведеться їх ремонт. Господарство закупило «Фрегати» та імпортне обладнання для забезпечення високоефективної роботи їх при зниженому тиску в мережі.

Газета «Трудова слава» №6
від 10 лютого 2012 року