ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Національне свято нашої державності

19.08.2011

День незалежності України – наше головне державне свято, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України – основоположного документу для утворення держави Україна в її сучасному статусі.
З цієї нагоди і в нашому колективі планується ряд святкових заходів. Це насамперед проведення урочистих зборів трудового колективу, де будуть відзначені кращі працівники, ті, хто сумлінною, кваліфікованою працею сприяє підвищенню добробуту колективу, іміджу нашого району та України.
Біля адміністративного будинку управління відбудеться підняття Державного Прапору, а також – і на виробничих дільницях.
Безумовно наші працівники обов’язково візьмуть участь у святкових заходах районного масштабу, зокрема, і в церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.
Відзначаючи 20-річчя проголошення незалежності нашої держави, ми пригадуємо ті перші кроки, які стали випробуванням для кожного українця. І вони були тестами на зрілість, терпіння, на толерантність, зрештою, - на здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у власному домі, у власній Батьківщині, хоча це й не просто.
З нагоди великого національного свята від щирого серця зичимо землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. І нехай мрія про краще майбутнє окриляє усіх нас на нові звершення, добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної України – надійної запоруки добробуту й щасливого життя народу.

Колектив Каланчацького управління водного господарства,
газета «Слава праці» №33 від 19 серпня 2011 року