ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Галузь без якої не можна уявити життя

03.06.2011

День працівників водного господарства – один з черги славетних професійних свят, затверджений ще у 1976 році. Тому вже не перше десятиріччя працівники водогосподарської галузі відзначають своє свято у першу неділю червня. А нинішнього року День меліоратора, як його ще називають, припадає на 5 червня.
Для працівників нашого управління, заснованого у далекому 1966 році, це свято стало вже традиційним, адже на сьогодні у колективі працює 200 чоловік, з яких 47 – інженерно-технічні працівники та керівний склад. Саме ці люди забезпечують стале функціонування та обслуговування розподільчих міжгосподарських каналів РМ-1, РМ-2, ХР-2, Р-2 ЧМК, напірні трубопроводи, понад 100 гідротехнічних споруд, 9 державних насосних станцій, 81 свердловину вертикальних та 2свердловини горизонтальних дренажних насосних станцій. І завдяки цьому управління може здійснювати подачу води на 18,8 тисяч гектарів зрошуваних земель., у тому числі рисових систем 6,8 тис га, та у повному обсязі забезпечувати потреби сільгосптоваровиробників у водних ресурсах для зрошення.
Окрім своєї основної функції працівникам управління доводиться постійно вирішувати ряд супутніх питань та здійснювати інші різноманітні функції, як, наприклад, контроль за станом річки Каланчак, загальною довжиною понад 24,75 км, 34 ставків, 14 озер та 3 водосховища на території району; постійне виконання заходів, пов’язаних з попередженням шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків за допомогою споруд, які обліковуються на балансі управління; участь у роботі районних комісій з організації безаварійного пропуску повені та дощових паводків; пропаганда екологічних знань, бережливого ставлення до водних ресурсів; контроль за станом зрошуваних земель. Усі наші працівники є членами профкому, у нас практично немає плинності кадрів, оскільки для багатьох управління – це другий дім, де можна бачити результати своєї праці, де поважають і піклуються про старше покоління, яке віддало меліорації усе своє свідоме життя.
Тож з нагоди професійного свята нагороди отримують ті спеціалісти, кого ми називаємо «золотим фондом» управління. Відзнакою Державного агентства земельних ресурсів України нагороджується Хімач Світлана Олександрівна – інженер з меліорації Олександрівської зрошувальної дільниці. Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації відзначається Власенко Андрій Афанасійович – електромонтер з ремонту та обслуговування електроустановок. Грамотою обласного виробничого управління меліорації та водного господарства – Гераськов Олександр Вікторович, машиніст насосних установок.
Кілька чоловік представлені до нагородження грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Серед них: Стринжа Андрій Володимирович – електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; Ребрина Костянтин Володимирович – оглядач гідротехнічних об’єктів; Кияшко Олександр Володимирович – машиніст насосних установок; Кас’яненко Іван В’ячеславович – оглядач гідротехнічних об’єктів.
Незважаючи на труднощі, наше управління нарощує темпи подачі води, і тим самим робить свій внесок у збільшення врожайності зернових та овочевих культур.
Щиро вітаємо працівників, ветеранів і пенсіонерів з професійним святом – Днем працівників водного господарства. Бажаємо здоров’я міцного, благополуччя, миру і невичерпної життєвої енергії на довгі роки.

Хай б’ється джерело добра бурхливо,
Хай буде рівним Ваш життєвий шлях,
Прекрасним, щедрим, наче хлібна нива,
Чарівним, як мелодія в піснях.
Нехай в житті квітує рясно цвіт,
Збуваються найкращі Ваші мрії.
А доля посилає зорепад
Здоров’я, миру, успіху й надії!

Рада молоді Каланчацького
управління водного господарства,
газета «Слава праці» №22
від 03 червня 2011 року