ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

«Водограй» шани і визнання

10.06.2011

Те, що у нашому засушливому районі без поливної води і справді «ні туди, ні сюди» сумніву не підлягає. І над виконанням цієї благородної місії – подавати воду на поля і водночас попереджувати чи зупиняти її шкідливий вплив – працює багато людей, об’єднаних у колектив управління водного господарства. Снують думки навколо цієї дуже важливої сфери господарської діяльності і у ветеранів підприємств. І добре, що про їх працю не забувають і в будні, і у свята. Підтвердженням тому стали урочистості з нагоди Дня працівників водного господарства, які відбулися у суботу і зібрали не лише каланчацьких меліораторів, а й представників цієї професії з усієї області.
Тож селище вітало гостей, як і належить, причепуреним, а біля районного Будинку культури грав оркестр народних інструментів під керівництвом В.М. Куршпіля.
Співзвучними зі святковою атмосферою були вступні слова ведучої свята, які лунали зі сцени, прикрашеної світловими та звуковими спецефектами: «В степу широкім, мов маяк в безмежнім синім морі, зеленоокий Каланчак – квітуча моя зоре. Прекрасні люди-трударі живуть в нашім районі, цінують звичаї старі й мозолисті долоні. Любов до нього бережуть, заповідають дітям, щоб і вони любить могли містечко, краще в світі».
Хліб-сіль учасникам святкової наради вручали зі словами: «…В нім наша дума, найсвятіша правда, сьогоднішній і завтрашній наш день. Тому ми несемо на рушникові радо наш коровай, як сонце до людей».
Яким був цей коровай, тобто внесок у нього, кожної організації обласного управління меліорації і водного господарства, представників водогосподарських організацій нашої області свідчать і слова вітань, і нагородження.
Насамперед цю почесну місію було доручено заступнику голови обласної державної адміністрації В.М.Котенкову, який зізнався, що і сам починав свою трудову діяльність гідротехніком, тому високо цінує працю людей цієї нелегкої професії. Він вручив Почесні грамоти та Подяки голови обласної державної адміністрації і голови обласної ради представникам різних районів.
Про високий професіоналізм працівників водного господарства свідчить і присутність на урочистостях заступника начальника, начальника відділу Управління експлуатації Державного агентства водних ресурсів України В.А.Розгона, котрий теж вручав відзнаки передовикам галузі. А продовжив нагородження начальник Херсонського обласного виробничого управління меліорації та водного господарства Є.Є.Коваленко, нагородивши грамотою і машиніста насосних установок Каланчацького управління Гераськова Олександра Вікторовича.
Хвилювання у вщерть заповненій залі викликала поява на сцені Героя Соціалістичної Праці, заслуженого меліоратора України, колишнього начальника управління «Укрводбуд» Боні Миколи Михайловича. Він подякував владі усіх рівнів, керівникам колективів за шану та повагу до ветеранів і побажав нинішньому поколінню меліораторів успішної роботи.
А далі відзначення професіонального світа продовжилося вітаннями та нагородженням Почесною грамотою начальника Головного управління агропромислового розвитку А.А.Носика, начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища Поповича П.О., начальника Головного управління Держкомзему Лазарєва В.І., директора Інституту землеробства Південного регіону Національної академії аграрних наук України Вожегової Р.А.
Багато років віддав справі меліорації, керуючи колективом зрошенців, голова Каланчацької районної ради Шептура М.А., тому звертався до винуватців торжества професійно, щиро, з найкращими побажаннями. Він вручив Грамоти машиністу насосних установок Кияшку Олександру Володимировичу та оглядачу гідротехнічних об’єктів Каланчацького управління Кас’яненку Івану В’ячеславовичу. А від виконавчої влади з цією почесною місією виступав перший заступник голови районної державної адміністрації Пацай С.Б., нагородивши грамотами електромонтера Каланчацького управління Стрижа Андрія Володимировича та оглядача гідротехнічних об’єктів Ребрина Костянтина Володимировича.
Значний досвід у галузі сільського господарства Каланчацького селищного голови Самойлика А.В. все ж не позбавив його хвилювання під час вітань та нагородження грамотами працівників УВГ – Медвідка Сергія Анатолійовича – головного спеціаліста служби меліорації і водних ресурсів та Білоброва Олександра Васильовича – водія управління.
Цього дня було багато щедрих і щирих побажань, відзнак, квітів. Часто звучало побажання Божої благодаті. І саме воно почало здійснюватися цього суботнього дня, пославши краплини життєдайної вологи не з машин, а з неба.
Проводжали гостей каланчацькі аматори сцени святковим концертом, який теж запам’ятається іменинникам.

Г.Єрмишко
газета «Слава праці» №23
від 10 червня 2011 року