ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

За цвіт життя завдячує народ полеглим і посивілим солдатам

06.05.2011

Непросте наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Щороку у травні ми згадуємо, якою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за свою світову історію війні 1941-1945 р.р. Не щезне у пам’яті людській, не йде у забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами…
Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Усе менше їх залишається в життєвому строю. Додаються взнаки і спалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, а скроні – сивиною.
До відзначення Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні готуються і працівники нашого управління. Плануємо провести і урочисті збори, із запрошенням учасників Великої Вітчизняної війни, і зустріч молоді з фронтовиками, організувати відвідування та поздоровлення ветеранів війни, незалежно від місця їх проживання.
Низький уклін вам, сивочолі ветерани, які подарували нам мирне небо!

Наталя БОЙКО,
газета «Слава праці» №18
від 06 травня 2011 року