ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Головний критерій – безпека

29.04.2011

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці, який бере початок ще з 1989 року на знак вшанування пам’яті загиблих і травмованих на виробництві працівників. Україна долучилася до його відзначення у серпні 2006 року.
Зважаючи на те, що робота у водогосподарській галузі є дуже відповідальною, девізом служби охорони праці Каланчацького управління водного господарства є вислів: «Безпека праці кожного – насамперед!».
Щороку ми проводимо заходи, спрямовані на застереження від нещасних випадків на виробництві, а саме: навчання та перевірки знань з охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху, визначення підготовленості працівників з дотримання вимог охорони праці. Окрім того, займаємось впровадженням сучасних засобів колективного та індивідуального захисту, безпеки дорожнього руху.
Спеціально створена комісія спільно з уповноваженими трудових колективів здійснює постійний контроль за дотриманням чинного законодавства у сфері охорони праці. Наші трудівники забезпечуються спецодягом та взуттям, засобами індивідуального захисту, миючими препаратами. За роботу у шкідливих умовах, за результатами атестації робочих місць, видається молоко.
Влітку працівники управління разом із сім’ями мають можливість відпочивати на літній садибі на березі моря у с.Хорли. Зусиллями профспілкового комітету управління організовуються виїзди на природу для відпочинку та збирання грибів.

В.Скороход, головний
спеціаліст з охорони праці Каланчацького УВГ,
газета «Слава праці» №17 від 28 квітня 2011 року