ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Питання підготовки меліоративних систем району до поливного сезону розглядалось на розширеному засіданні колегії Каховської райдержадміністрації

21.04.2011

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.Сторчака відбулося розширене засідання колегії Каховської РДА. В числі найважливіших питань для обговорення було й питання підготовки меліоративних систем Каховського району до цьогорічного поливного сезону.

Про стан справ на поливній ниві району присутнім доповіли виконуюча обов’язки начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Р.Власенко, начальник управління Головного Каховського Магістрального каналу Юрій Ващенко та начальник міжрайонного управління водного господарства Олександр Бруштеля.
У нинішньому сезоні в Каховському районі поливатимуться 58,9 тисяч гектарів ріллі і 6500 гектарів крапельного зрошення. Заповнення водою розподільчих каналів завершується. Практично всі гідротехнічні споруди, насосні станції та дощувальні агрегати до роботи готові.
Конкретизуючи першочергові завдання на цьогорічний поливний сезон, голова райдержадміністрації В.Сторчак звернув особливу увагу на ефективне використання води та застосування енергозберігаючих технологій. Треба раз і назавжди дати рішучу відсіч тим «землекористувачам», які не сплачують за надані водогосподарські послуги та всіляко занижують реальну врожайність сільгоспкультур. Разом з тим, слід максимально підтримати тих сільгосптоваровиробників, які бажають укласти с державою форвардні контракти на вирощування на зрошені зерна (до слова, ці контракти будуть гарантовано забезпечуватись державними компенсаціями основних виробничих витрат).
Начальник управління економіки райдержадміністрації Т.Скричевська і начальник фінансового управління РДА Н.Татунова поінформували учасників засідання про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку, зведеного бюджету району та місцевих бюджетів у 2011 році та внесення змін до цьогорічного районного бюджету.

Газета «Каховська зоря» №33-34,
від 21 квітня 2011 року