ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

За чисте довкілля

19.04.2011

Вже стало доброю традицією щовесни проводити двомісячник за чисте довкілля. Цього року він стартував 1 квітня.

Виступаючи на одному з останніх засідань Кабінету Міністрів, Прем’єр-міністр Микола Азаров закликав членів уряду взяти участь у Всеукраїнському суботнику з благоустрою територій. «Прошу власним прикладом залучити до акції місцеві громади, установи й організації, трудові й студентські колективи», - зазначив він.
У всіх міністерствах та відомствах як слід підготувалися до цього дня. Так, працівники Міністерства екології та природних ресурсів разом з міністром Миколою Злочевським проведуть традиційний суботник у столичному парку культури і відпочинку «Відрадний». У селі Страхолісся Київської області збереться колектив Державного агентства водних ресурсів на чолі з головою Василем Сташуком – там споруджено меморіал водникам, котрі постраждали під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Буде впорядковано навколишню територію, висаджено дерева, квіти. В усіх областях водо господарники працюватимуть у басейнах місцевих річок – прибиратимуть сміття в прибережних смугах, очищатимуть їх від старих і пошкоджених дерев та кущів, садитимуть нові.
Як повідомив перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства Юрій Хіврич, з метою закріплення досягнутого під час суботника з благоустрою та акції «За чисте довкілля» розпочато безстрокову всеукраїнську кампанію із забезпечення чистоти й порядку в населених пунктах, підвищення рівня контролю за дотриманням вимог законодавства щодо норм громадського порядку в цій сфері.


Микола ПУГОВИЦЯ, «Урядовий кур’єр»