ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

22 березня – Всесвітній день води

18.03.2011

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про щорічне проведення 22 березня Всесвітнього дні води, починаючи з 1993 року. Головна мета започаткування цієї дати – проведення активного інформування серед широких версвт населення та привернення уваги громадськості, політиків до проблем води.
Проблеми водного фактору є настільки актуальними, що 58-ю сесією Генеральної асамблеї ООН 2005-2015 роки проголошені міжнародним десятиріччям «Вода для життя». Цьогорічна тематика Дня води проходить під гаслом «Вода для міст».
Характерною ознакою сьогоднішнього часу є залучення громадськості до обговорення та вжиття заходів, спрямованих на покращення екологічної безпеки, у тому числі і водних об’єктів. Адже кожна окрема людина повинна зрозуміти, що без зміни ставлення до навколишнього середовища у більшості громадян, підвищення власної свідомості жодні закони, природоохоронні заходи, штрафні санкції н зможуть докорінно змінити ситуацію на краще. Тож, щоб нащадки отримали від нас у спадок чисті ріки, прозору воду, насичені життям водойми, як передумову щасливого, багатого суспільства, вже сьогодні кожен має усвідомити свою відповідальність за майбутнє. Слід пам’ятати, що знищити завжди легко, а відродити не завжди можливо.

С.Медвідок, головний спеціаліст
з використання водних ресурсів Каланчацького УВГ,
газета «Слава праці» №11 від 18 березня 2011 року