ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Дзвони в ім’я життя

18.03.2011

У дні весняного рівнодення, 20 та 22 квітня цього року народи світу відзначають Міжнародний день Землі та Міжнародний день Води. Це свята, покликані об’єднати людей планети у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що земля, яка усім нам дарувала життя, унікальна й потребує нашої турботи та захисту. За традицією при проведенні свят дзвонять Дзвони Миру – символи спокою, мирного життя й солідарності народів, і в той же час – заклик до конкретних дій в ім’я збереження життя на Землі.
У багатьох населених пунктах до цих святкувань приурочені заходи «прямої дії» - організація суботників по очищенню акваторій малих рік і водойм, джерел, прибиранню і впорядкуванню територій тощо.
Наша планета в біді, сьогодні це не є секретом. Глобальне потепління, озонові діри, урагани та повені – все це стосується кожного жителя планети. Зрозуміло, вирішення таких глобальних проблем мешканцям району не під силу. Але свій маленький внесок у справу зміцнення благополуччя планети може зробити кожен: навести лад на власному подвір’ї, на прилеглій території установ та підприємств, де працює, упорядкувати свій населений пункт, ліквідувати стихійні звалища, посадити дерево. Врешті-решт, просто відремонтувати кран у квартирі, щоб не допускати марних витрат питної води, запаси, якої на планеті обмежені , чи хоча б на день відмовитися від використання автомобіля .
Зробіть це для себе і для благополуччя Землі, на якій жити нам і нашим нащадкам.

Сергій Кравчук, начальник управління,
газета «Трудова слава» №11, від 18 березня 2011 р.