ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

«Золото» й дві «бронзи»

04.04.2014

Днями пройшов традиційний легкоатлетичний пробіг, присвячений визволенню Херсона від фашистських загарбників.
Стартував він у селі Антонівка (під Херсоном) від пам’ятника десантникам, які у 1944 році форсували Дніпро,звільняючи наш обласний центр. Змагання урочисто відкрили представники обласної ради, ветерани війни, котрі з вітаннями та щирими побажаннями звернулися до учасників. Відстань пробігу склала 13600 метрів, фінішував  він біля Херсонського вищого училища фізичної культури.
Участь у ньому взяли й успішно виступили представники нашого району. «Бронзовими» призерами у своїх вікових категоріях стали Катерина Сердюк – вчителька фізичної культури Василевської загальноосвітньої школи і Халіл Шихалієв – новотроїцький підприємець. А «золото» здобув Микола Депутатов, працівник Новотроїцького управління водного господарства. Вони отримали медалі, дипломи і призи від управління молоді та спорту облдержадміністрації.
Молодці, так тримати! Тепер наші кращі легкоатлети готуються до традиційного забігу від меморіалу загиблим воїнам у районному центрі до пам’ятника на переправі через озеро Сиваш, що відбудеться 8 травня.

Газета «Трудова слава» № 14 від 04 квітня 2014 року