ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Життя людей – найбільша цінність

25.04.2014

Огляд-конкурс з охорони праці серед експлуатаційних дільниць та виробничих підрозділів проходить у ці дні у Новотроїцькому управлінні водного господарства.
Мета дня охорони праці – вкотре нагадати керівникам та працівникам підприємств, організацій, установ усіх форм власності: щоб зберегти життя і здоров’я людей, необхідно  постійно дбати про організацію охорони праці, створювати належні умови для роботи.
У нашому управлінні до Дня охорони праці зазвичай приурочують додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці.. Зокрема – і огляди-конкурси, за результатами яких визначають і нагороджують грамотами та грошовими преміями кращі трудові колективи. Ми намагаємося виховувати у своїх трудівників повагу до дотримання чинного законодавства з охорони праці, інструкцій з правил техніки безпеки, як це робиться в усьому цивілізованому світі.
У Всесвітній день охорони праці в Новотроїцькому управлінні водного господарства також традиційно вшановують пам’ять працівників управління, які загинули на виробництві, відвідують їх сім’ї та надають матеріальну допомогу.

Газета "Трудова слава" від 25 квітня 2014 року