ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Життєдайна вода пішла на поля

18.04.2014

09 квітня 2014 року було проведено пуск води в Краснознам’янський магістральний канал. Цей канал обслуговується Скадовським управлінням водного господарства ось вже 55 років.
На балансі управління знаходиться 11 відкритих зрошувальних каналів загальною протяжністю 103,9 км, 19 насосних станцій зрошення та 1325 гідротехнічних споруд. Зрошувальна мережа Краснознам’янського магістрального каналу дуже велика (1293,08 км) і застаріла. На її утримання в належному технічно-справному стані потрібні значні кошти. Попри відсутність фінансування та недостатність паливно-мастильних матеріалів, протягом осінньо-зимового періоду Скадовському УВГ вдалося зберегти та відремонтувати всі металеві конструкції гідротехнічних споруд. На даний час триває монтаж гідротехнічних споруд для прийому води.
Завдяки високому професійному рівню інженерно-технічних працівників та робітничих кадрів, незважаючи на тяжку економічну ситуацію в країні, Скадовське управління водного господарства виконало весь необхідний комплекс ремонтно-експлуатаційних та оглядових робіт для проведення пуску води в Краснознам’янський магістральний канал та початку поливного сезону 2014 року в Херсонській області.

Газета «Чорноморець» від 18 квітня 2014 року