ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Свята пам’ять про велику Перемогу!

08.05.2014

У цей славний День Перемоги ми з великою повагою згадуємо тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.
Пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці і водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.
Працівники Каховського міжрайонного управління водного господарства на чолі з головою профспілкового комітету кожен рік відвідують наших ветеранів.
Цього дня ми схиляємося у доземному уклінні перед нині живими нашими шановними ветеранами Демченком Василем Андрійовичем, Адаменком Михайлом Михайловичем, Третьяковим Іваном Полікарповичем. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за їх безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні. Молодь нашого управління організувала зустрічі з ветеранами напередодні святкового дня.
Закликаємо нинішні і прийдешні покоління завжди пам’ятати подвиг тих, хто поліг, визволяючи рідну землю, та тих, хто повернувся з перемогою. Пам’ять потрібна полеглим, увага – живим.
Колектив Каховського міжрайонного управління водного господарства щиро вітає вас, дорогі ветерани, зі святом, із Днем Перемоги. Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, теплих людських стосунків та родинного благополуччя. Наш обов’язок – бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Газета «Каховська зоря» №19
від 08 травня 2014 року