ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Відновили зрошення

08.11.2013

У плані зрошення землі Сивашівської сільради відносять до розряду неблагополучних: згідно з інформацією Новотроїцького управління водного господарства, із 3154,4 гектара поливних земель 1237,8 га використовуються як богарні через проблеми з меліоративним трубопроводом.
Відновлення зрошення – справа клопітна і вартісна. Держава ці роботи не фінансує, значній частині сільгоспвиробників, які господарюють на таких землях, дані роботи, як кажуть, не по кишені.
Однак, є і приємні винятки. У поточному році ТОВ «Ай-ленд», що орендує на території Сивашівської сільради більше 900 га поливних земель, відновило 4,8 кілометра виведеного з ладу в минулі роки меліоративного трубопроводу. Замість металевих там прокладено пластикові труби. Це дозволило дати друге життя 260 гектарам поливних земель.
Восени поточного року на цих землях висіяли пшеницю і зробили перший за багато останніх років полив посівів, повідомив Сивашівський сільський голова Олександр Кулаков. Штучний дощ над полями забезпечували три нововстановлені «Фрегати».

Газета «Трудова слава» №45
від 8 листопада 2013 року