ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У роботі безпека – понад усе

26.04.2013

У 2005 році в Україні офіційно встановлено День охорони праці, задля привернення уваги суспільства і влади до проблем безпечної праці, який вже сьомий рік поспіль відзначається 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року №685. В Україні він збігається із Всесвітнім Днем охорони праці.
За статистикою, в агропромисловому комплексі України у 2011 році було травмовано на виробництві 1066 осіб, з них 123 – смертельно, а торік цей показник складав 979 травмованих, з них 116 – смертельно. Для повноти картини слід зазначити, що в країнах зі стабільною економікою травми на виробництві трапляються в середньому у чотири рази рідше. Через незадовільні санітарно-гігієні умови праці щороку зростає й кількість осіб, які отримують професійні захворювання. Тому напередодні цього дня увага всього суспільства зосереджена на об’єднані зусиль для забезпечення здорових та безпечних умов праці на кожному робочому місці; на пріоритетності життя і здоров’я людини над результатами виробничої діяльності, а також на необхідності популяризації міжнародних стандартів умов праці в Україні.
Норми діяльності Каланчацького управління водного господарства, у сфері охорони праці, стало додержання нормативно-правових актів, своєчасне виявлення й усунення недоліків, посилення відповідальності за стан охорони праці та порушення правил безпеки.
Щорічно служба охорони праці проводить заходи, спрямовані на застереження працівників з охорони праці, безпеки пожежної та дорожнього руху , визначення рівня підготовленості. Окрім того, впровадження сучасних засобів колективного та індивідуального захисту працівників та передового досвіду у цій сфері.
Ми забезпечуємо робітників спеціальним одягом та взуттям, засобами індивідуального захисту, миючими речовинами. За роботу у шкідливих умовах та результатами атестації робочих місць видається молоко.
Профспілковим комітетом управління організовуються виїзди на екскурсії, відпочинок, також ведеться робота із забезпечення путівками до лікувально-профілактичних закладів тим, кому це потрібно за результатами медичного огляду.

В.Скороход,
газета «Слава праці» №16 від 26 квітня 2013 року