ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Водні ресурси Херсонщини

08.05.2013

З метою здійснення реалізації державної політики щодо використання, збереження та відтворення поверхневих водних ресурсів, а також для залучення підростаючого покоління до проблем водних ресурсів та підвищення їх екологічної свідомості і обізнаності щодо проблем, пов'язаних з водним фактором, працівниками Іванівського міжрайонного управління водного господарства в Нижньосірогозьких та Іванівських районних селищних, сільських школах була представлена виставка "Водні ресурси Херсонщини".
Під час ознайомлення з матеріалами виставки водогосподарники проводили для школярів роз’яснювальні бесіди щодо дбайливого ставлення та збереження водних ресурсів, які оточують нас і життєво необхідні. Були виставлені банери (плакати) по кожному управлінню водного господарства, в яких характеризувався кожний район з його водними ресурсами (морями, озерами, річками, лиманами, джерелами тощо).
Крім того, учням молодших класів було показано мультиплікаційний фільм «Як раціонально треба використовувати воду», а для учнів старших класів водо господарники представили для перегляду документальний фільм «Про дивовижні властивості води».

Газета "Нове життя" №19 від 08 травня 2013 року