ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього

10.05.2013

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже не легко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожитии до світлого Дня Перемоги. Все менше залишається їх в життєвому строю.
Неможливо позбутися нав’язливої жахливої думки: а прийде ж день, коли піде з життя останній з цих літніх людей з орденами. Піде у вічність, понесе з собою живі спогади. Що ж залишиться після них?
А залишиться Пам’ять, світла пам’ять про незабутніх героїв.
З метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років які працювали у водогосподарській галузі в Каланчацькому УВГ організовано відвідування та поздоровлення учасників Великої Вітчизняної війни: Білоброва В.Г., Жук В.В., Ковальчука Ю.Ф., Корнієнка Г.П., Кравченка Р.Ф., Лисенко О.П., Тверденка А.Д., Яворського Й.С.
Делегація працівників управління також 9 травня візьме участь у мітингу-реквіємі та покладенні квітів до меморіалу Слави.

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Щиро дякуємо Вам за Ваш великий подвиг! Ваш подвиг і пам'ять про тих, хто загинув, захищаючи нашу Батьківщину, ніколи не зітруться в пам'яті поколінь людей. Щастя, здоров’я, довгих років життя Вам, дорогі ветерани, і низький уклін.
Вічна пам'ять тим, хто не повернувся з тієї війни! „Вічна пам'ять героям”... це не просто слова. Це мудрі і великі слова.

Газета "Слава праці" №17 від 10 травня 2013 року