ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Свято з креативом

14.03.2013

Вишиті хрестиком сюжетні картини, морські пейзажі, натюрморти, портрети, ікони. Українські чоловічі та жіночі сорочки, рушники. Вишитий в національному стилі годинник, що показує вірний час, декупажні пляшки, дерев’яні підсвічники, вив’язані на спицях дамські сумки, гачком – серветки. Всі ці роботи на виставку , організовану з нагоди першого свята весни – 8 Березня та 199-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря, представили працівники Скадовського управління водного господарства.
- Виставка проіснувала всього три дні, - розповіла кореспонденту «СП» головний бухгалтер підприємства Ходій Ольга Володимирівна й учасниця виставки. – Але нею зацікавились у районному будинку культури. Збираються кращі роботи включати в загальнорайонні виставки , які експонуються і в обласному центрі також під час визначних дат.
Всі роботи прикрашають інтер’єри власних квартир та будинків інших працівників. Ось цей годинник «ходить». Найбільше мене і моїх колег вразили картини нашого співробітника Марічука Віктора – він вишиває хрестиком справжні шедеври. У нього вдома близько 80 робіт. Одну з принесених на нашу арт-виставку він присвятив дружині. Шулікова Наталія представляє свої роботи на обласних виставках. Вона вишиває портрети та ікони.
Отже, Олютіна Світлана займається деку пажем, вишиває сорочки та рушники. Друговська Ганна , Халова Олена, Ходій Ольга, Бартчук Юлія, Макаренко Надія захоплюються вишиванням. Зикова Леся надає перевагу бісеру. Таран Людмила і Гавриш Ірина в’яжуть серветки та мережива. Декупажні роботи належать Олюніній Світлані та Богуновій Олександрі.
Напередодні жіночого свята у виставковій залі зібрався колектив управління водного господарства, щоб привітати слабку стать зі святом. В красивій атмосфері це вийшло незабутньо.

Санько Вікторія,
газета «Скадовська палітра»
від 14 березня 2013 року