ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Верхів’я балки з водою

26.10.2012

З метою підготовки Північно-Кримського зрошувальної системи до зимового періоду з 16 жовтня в балку Великі Сірогози розпочато щорічний технічний скид води.
Для поліпшення пропускної здатності водотоку та безперебійного пропуску по ньому води працівники Іванівського управління водного господарства провели комплекс заходів по регулюванню пропускної здатності русла, що на території Новоолександрівської сільської ради та обстеженню решти ставків балки.
Прогнозовано в жовтні-грудні нинішнього року передбачається скинути близько 3 млн. кубометрів води в балку Великі Сірогози. Нині заповнюються водою ставки, що на території Першопокровської сільської ради.
Для забезпечення подачі води в балку на наступний рік необхідно створити відповідні структури, які б врегулювали питання водоподачі для потреб населення та підприємств, розробили плани водокористування для селищної і сільських рад, а в бюджетах сільських, селищної та районної рад є потреба передбачити кошти на оплату електроенергії затраченої на подачу води в русло балки управлінню каналів Північно-Рогачицької зрошувальної системи.
18 жовтня голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін та голова районної ради Володимир Мельничук побували на скидній системі для ознайомлення з ходом проведення робіт по поліпшенню пропускної здатності русла балки Великі Сірогози.


Д.Степанов,
газета «Червоний промінь» №43
від 26 жовтня 2012 року