ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Каховському районі відпрацьовані дії органів управління та сил цивільного захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій

02.07.2018

Нещодавно в районі відбулися тренування з органами управління та силами цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області, в якій прийняв участь начальник Каховського міжрайонного управління водного господарства Зотов І.В., щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Каховській ГЕС ім. П.С. Непорожнього.

Мета проведення таких тренувань - це перевірка готовності керівного складу органів управління цивільного захисту та сил реагування до дій в умовах надзвичайних ситуацій природного  та техногенного характеру, вдосконалення злагодженості та оперативності  в роботі  та практичне відпрацювання заходів з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення громадської безпеки і порядку при здійсненні заходів евакуації.

У навчаннях взяли участь керівники цивільного захисту району, районна комісія з питань ТЕБ та НС району, районна комісія з питань евакуації, спеціалізовані служби цивільного захисту, органи управління ЦЗ Чорнянської сільської ради.

У результаті  відпрацювання відповідних дій, з’ясовано, що органи управління та сили цивільного захисту Каховської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту готові до виконання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації природного або техногенного характеру та подолання їх наслідків, а виявлені незначні недоліки враховані у подальшій роботі.