ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Відновлення джерела у Бериславському районі

22.06.2018

Здавна людство звиклосприйматиджерело як символ чистоти. Однак, щоб пити чисту джерельну воду, треба докладати чимало зусиль для збереження та охорони існуючих природних водойм.Щорічно, Бериславське міжрайонне управління водного господарства проводить роботи з винайдення та відновлення джерел і криниць.

З метою розширення практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на поліпшення стану річок, джерел та інших водойм Херсонщини, в рамках відзначення Дня Дніпра 21 червня поточного року управлінням відновлено джерело розташоване на березі річки Козак (протока Дніпра) поблизу с. Миколаївка Одрадокам'янської сільської ради Бериславського району. Місцеві жителі приходять до цього джерела, щоб втамувати спрагу та набрати воду для задоволення своїх господарських потреб. Отже, його облаштування дуже важливе для них.

Відновлення джерел та витоків річок є запорукою збереження і примноження водних ресурсів рідного краю. При цьому, важливу роль відіграє виховання серед населення дбайливого ставлення до водних об’єктів та підтримання їх в чистоті.