ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Заходи в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

10.04.2018

На виконання наказу Державного агентства водних ресурсів України від 24 січня 2018 року №35 «Про затвердження плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2018 – 2019 роках», Херсонським облводресурсів виданий наказ від 02 лютого 2018 року №24 «Про затвердження плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2018 – 2019 роках». Відповідні накази були видані у підпорядкованих облводресурсів організаціях.

У межах виконання затвердженого плану заходів протягом І кварталу 2018 року була проведена наступна робота.

Із працівниками Херсонського облводресурсів проведено правову бесіду щодо питань реалізації і захисту прав людини, під час якої присутніх інформовано про загальнонаціональний правовопросвітницький проект  «Я маю право!», напрямки проекту, а також ключові елементи  його реалізації. Проведено лекцію на тему «Правові засади функціонування єдиних державних  реєстрів України».

Юрисконсультами підпорядкованих облводресурсів організацій проведено семінари за участі працівників управлінь з метою їх обізнаності з переліком гарантованих Конституцією та законами України прав, організовано   правову вікторину на тему - «Знаю! Дію! Захищаю!», на інформаційних стендах «Куточок права» розміщено відповідні інформаційні матеріали, надано юридичні консультації.

На лекціях та семінарах обговорювалися актуальні питання  сьогодення з точки зору практичного їх вирішення: прийняття спадщини, строки для її прийняття, черговість права на спадкування; роз’яснювались умови надання безоплатної первинної правової допомоги; зроблено також акцент на захисті прав власності та формування вміння протистояти проявам корупції.

На фото провідний юрисконсульт Бериславського МУВГ Антонова Вікторія проводить юридичну вікторину.