ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

РОБОТА ДРЕНАЖНИХ СИСТЕМ ЧАПЛИНСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА

23.03.2018

   Дренажні системи Чаплинського управління водного господарства захищають 3204 га земель, які охоплені горизонтальним і вертикальним дренажами. На цих землях знаходиться 13 свердловин вертикального дренажу в селах Першокостянтинівка та Іванівка і 3 насосні станції горизонтального дренажу в селах Строганівка, Хрестівка та Іванівка.

   В управлінні працює цех з експлуатації колекторно-дренажної мережі, який веде постійну роботу зпопередженьпідтоплення.

   Протягом зимового періоду були проведені ремонтні роботи по заміні насосів на вертикальній свердловині № 1 в селі Першокостянтинівка, та на горизонтальній насосній станції № 1 в селі Строганівка, а також були проведені ремонтні роботи по заміні частини закритого колектора в селі Хрестівка. Горизонтальний дренаж в селі Хрестівка був введений в експлуатацію в 1985 році, за 32 роки експлуатації колектор замулився і його пропускна здатність знизилась. Спроба прочистити колектор не дала результату і було вирішено, забиту корінням дерев, ділянку колектора замінити на нову, що й було зроблено в грудні місяці 2017 року.

   Проведенні роботи дозволили забезпечити стабільну роботу дренажних систем та запобігти загостренню соціальної напруги серед населення району.