ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Власну марку Держводагентства обрано!

02.03.2018

   Держводагентством  5 січня 2018 року було оголошено про прийом творчих робіт на кращий дизайн поштової марки з нагоди Всесвітнього дня води (22 березня), який тривав до 2 лютого. Роботу переможця буде використано для виготовлення марки у ПАТ «Укрпошта» за проектом «Власна марка».

   У конкурсі взяли участь 129 робіт як дитячих, так і створених дорослими. Працівники Херсонського облводресурсів та районних управлінь  також прийняли участь.

   Для визначення переможця, на офіційній сторінці Держводагентства та у соціальній мережі Facebook з 14 лютого по 28 лютого відбувалося голосування.

   Серед усіх робіт найбільшу кількість голосів отримала марка провідного інженера з організації експлуатації та ремонту Каховського МУВГ Бойкова Юрія Олександровича. Ця робота буде використана для виготовлення власної марки Держводагентства.

   Але, у зв’язку з тим, що найактивнішими учасниками конкурсу були діти, Держводагентством були обрані ДИТЯЧІ малюнки, які набрали найбільшу кількість уподобань і проведено голосування серед фахівців апарату Агентства.

   Зарезультатами голосування переможцем обрано роботу Наталії Хрієнко (1 клас, с.Велика Скельова, Світловодський район, Кіровоградська область).

   Цю роботу також буде використано для виготовлення власної марки Держводагентства.

   Вітаємо переможців!