ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Привітання Манькова Ігора Олександровича з 70-річним ювілеєм!

26.02.2018

25 лютого 2018 року відзначив свій 70-річній ювілей МАНЬКОВ Ігор Олександрович - головний інженер Каховського міжрайонного управління водного господарства.

Народився І.Маньков в м. Бад Фройенвальде Німеччина.

Трудову діяльність розпочав з 1964 року токарем по дереву Одеської фабрики креслярських приладів.

З 1965 року по 1967 рік працював автослюсарем Новокаховської автобази. Потім проходив службу в лавах Радянської армії. З грудня 1969 року - слюсар Новокаховської автобази. З серпня 1970 року по 1991 рік працював у Будівельно-монтажному управлінні №96 «Укрводбуд».

В 1970 році Ігор Олександрович вступив заочно до Одеського інженерно-будівельного інституту, який закінчив в 1977 році і отримав кваліфікацію інженера - будівельника.

20 років Маньков Ігор Олександрович віддавав свою трудову енергію будівництву найбільшої в Європі Каховської зрошувальної системи, починаючи роботу слюсарем 4-го розряду, а з 1982 року був переведений на посаду виконроба.

З червня 1991 року призначений на посаду головного інженера Каховського міжрайонного управління водного господарства.

Сорок сім років свого трудового життя ювіляр присвятив меліорації та водному господарству. За плідну працю і високий професіоналізм його нагороджено Почесною грамотою голови Херсонської облдержадміністрації (2001р.), Почесною грамотою голови Каховської райдержадміністрації (2003р.), Грамотою Херсонського облводгоспу (2004р.), Подякою Державного комітету України по земельних ресурсах (2006р.), Грамотою Верховної Ради України (2007р.), нагрудним знаком «За сумлінну працю в галузі водного господарства» Держводагентства (2015р.). Ігор Олександрович має статус учасника бойових дій.

Водогосподарники Херсонщини щиро вітають Ігоря Олександровича з ювілеєм і бажають здоров’я, благополуччя та добробуту. Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку нашої галузі.