ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

У Скадовському УВГ проведена лекція “Життя без сміття”

19.02.2018

    На даному етапі життя перед кожним українцем стоїть вибір продовжувати захаращувати сміттям свою рідну землю, чи розпочати сортування відходів та правильно їх утилізувати. Сміттєві полігони, число яких збільшується з кожним роком — це справжня біда багатьох країн. Звалища роблять непридатним ґрунт і забруднюють повітря, а продукти гниття органічних відходів можуть отруїти воду.

   Згідно зі змінами до Закону України  від 05 березня 1998 року № 187/98-ВР «Про відходи» з 1 січня 2018 року кожен українець повинен сортувати своє сміття. Важливість роздільного збору сировини є беззаперечною не лише для екології, а й для економіки країни. Повторна переробка матеріалів економить ресурси та зменшує кількість токсичних відходів на міських звалищах.   

   Відділом інформаційно-дорадчого центру Скадовського УВГ з метою інформування та налагодження сортування сміттяз працівниками управління проведено розширену лекцію на тему :“ Життя без сміття”. У ході обговорення  теми лекції детально розглянуто Закон України «Про відходи».

   Кожен з нас може допомогти природі та вберегти екологічні дива нашої України від занепаду.