ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Виконання капітального ремонту напірних трубопроводів у Каховському МУВГ

24.01.2018

    За чотири місяці ремонтного періоду 2017-2018 років колективом Каховського МУВГ згідно із затвердженими завданнями та графіками на об’єктах міжгосподарської мережі виконані ремонтно-підготовчі роботи до поливного сезону поточного року.

    Одним із основних об’єктів капітального ремонту є пристанційні трубопроводи насосної станції № 5 від Північно - Кримського каналу. Насосна станція експлуатується з 1958 року і за весь час експлуатації проводились лише поточні ремонти, які сприяли утримуванню технологічного трубопроводу в технічно справному стані на незначний час. Тому, для усунення виникнення аварійної ситуації і забезпечення стабільності в роботі насосної станції, нами було прийняте рішення щодо виконання капітального ремонту напірних трубопроводів (чотири нитки) із заміною пошкоджених корозією сталевих трубопроводів загальною довжиною 100 метрів, на нові.

    На сьогоднішній день комплекс ремонтних робіт близький до завершення і об’єкт буде введений в експлуатацію до початку поливного сезону 2018 року.