ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

ВІТАЄМО з 70-ти річчям Байдюка Вячеслава Дмитровича!

29.12.2017

  01 січня відзначає свій ювілей начальник Богданівської експлуатаційної дільниці Каховського МУВГ Байдюк Вячеслав Дмитрович.

   Вячеслав Дмитрович працює в системі меліорації 37 років, а посаду начальника Богданівської експлуатаційної дільниці обіймає з 2003 року. Ініціативний, цілеспрямований, відповідальний, вимогливий до себе і підлеглих.  Вміє швидко і професійно оцінити стан справ на дільниці.

   Досвід та наполегливість у роботі  Вячеслава Дмитровича додали вагомий внесок в підвищення   якості послуг пов’язаних з подачею води на зрошення, виконання завдань за основними показниками на дільниці.

     За підсумками конкурсних оглядів дільниць управління, Богданівська експлуатаційна дільниця під керівництвом  В.Байдюка неодноразово займала почесне перше місце.

     За свою сумлінну працю він нагороджений бронзовою медаллю ВДНГ СРСР, Почесними грамотами управління, Грамотою облводгоспу, Подякою Держводагентства України.

      Вячеслав Дмитрович є гарним прикладом в роботі для молоді, користується повагою і авторитетом у співробітників.

      Колектив Херсонського облводресурсів та Каховського міжрайонного управління водного господарства щиро вітає ювіляра та бажає міцного здоров’я, родинного затишку, здійснення всіх задумів, невичерпної енергії та подальших успіхів у роботі.