ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Про виконання плану заходів щодо проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права

22.12.2017

   На виконання наказу Держводагентства від 29 вересня 2017 року  №119 «Про затвердження плану заходів з проведення  у 2017 році Всеукраїнського тижня права» Херсонським облводресурсів виданий наказ від 10 жовтня 2017 року №150  «Про затвердження плану заходів з проведення  у 2017 році Всеукраїнського тижня права». Відповідні накази були видані також в підпорядкованих облводресурсів організаціях.

      У межах виконання затвердженого плану заходів проведена наступна робота.

    Організовано навчання з працівниками Херсонського облводресурсів з питань реалізації і захисту прав людини та надано відповідні юридичні консультації.

   Юрисконсультами підпорядкованих Херсонському облводресурсів організацій також здійснювалось надання юридичних консультацій та проведення навчання з працівниками щодо питань реалізації і захисту прав людини, проведено прийом громадян в Чаплинському бюро безоплатної первинної правової допомоги, організовано виставку правової літератури, проведено правові вікторини. Серед  тем, що обговорювались: «Тридцять заповідей Загальної декларації прав людини», «Реалізація і захист прав людини, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції», «Захист прав людини у міжнародному праві» та інші.