ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Готовність механізованої ланки до ліквідації надзвичайних ситуацій у Чаплинському управлінні

07.12.2017

     З метою попередження негативних явищ пов’язаних зі шкідливою дією вод, у Чаплинському управлінні водного господарства створено механізовану ланку.

      Заходи з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, техногенного і природного характеру, пов’язаних з водним фактором на об’єктах та в зоні відповідальності  Чаплинського управління водного господарства, здійснюються силами і засобами  управління.

     Техніка зберігається в працездатному стані. Наприкінці листопада поточного року  техніка пройшла повну технічну перевірку готовності на  реагування надзвичайних ситуацій. Відпрацьований організований збір ланки для можливості її переміщення в будь-який населений пункт району, перевірено комплектність механізованої ланки буксирними канатами, штиковими лопатами, бограми, вогнегасниками, відрами, рукавами всмоктування, забезпечення робітників спеціальним одягом та взуттям. Механізована ланка забезпечена усіма необхідними матеріалами та технічними засобами, повністю готова до ліквідації надзвичайних ситуацій пов’язаних з водним фактором.