ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Каховське управління вітає Ювіляра

20.11.2017

    19 листопада відзначив свій 60-річний ювілей машиніст насосної установки № 3Р-1-1 Богданівської експлуатаційної дільниці Каховського міжрайонного управління водного господарства Лях Михайло Савелійович. Трудову діяльність в управлінні розпочав з 1979 року, де і працює по теперішній час.

    Насосна установка № 3 Р-1-1, на якій працює Михайло Савелійович, є однією з найкращих в управлінні. Вода в поливний період подається вчасно і безперебійно на полив сільськогосподарських культур. Від цієї насосної установки зрошувальну воду отримують 25 сільськогосподарських підприємств.                              

   За час роботи Михайло Савелійович зарекомендував себе працелюбним, дисциплінованим працівником. До своїх обов’язків ставиться відповідально, вчасно і якісно виконує доручену роботу. Користується повагою і авторитетом в колективі та є гідним прикладом в роботі для молоді.

    Колектив Каховського міжрайонного управління щиро вітає Ювіляра з Днем народженнята бажає йому міцного здоров’я, сімейного щастя, добробуту, невичерпної енергії і подальшої плідної праці.