ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В Горностаївському управлінні підвели підсумки поливного сезону та розпочали ремонт насосно-силового обладнання

03.11.2017

   Протягом поливного сезону поточного року колективом Горностаївського МУВГ було подано 86,5 мільйонів кубометрів води,  виконано 199,124 тисяч гектарополивів з кратністю 9,7 разів. Всього з водокористувачами було укладено 58 договорів про надання послуг, пов’язаних з подачею води на полив сільгоспкультур. Управлінням у повному обсязі забезпечено виконання замовлень сільгосптоваровиробників. Послуги надавалися вчасно і без перебоїв.  

   Водоподачу на зрошення здійснювали 19 насосних станцій. Облік поданої насосними станціями води проводився за допомогою встановлених сучасних приладів обліку.

    47 мільйонів кубометрів води подано Дубівською експлуатаційною дільницею; 37 мільйонів – Каїрською експлуатаційною дільницею; 1млн. 943 тис. м3 - Великолепетиською експлуатаційою дільницею.  

   Для успішного проведення поливного сезону 2018 року, колективом Горностаївського управління на насосних станціях  проведена дефектовка та ремонт насосно-силового обладнання, постійно ведуться роботи по догляду за каналами.