ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Підведення підсумків конкурсу дитячого малюнку

20.10.2017

    Протягом  вересня  по всій території України проходили екологічні акції,  присвячені Дню малих річок і водойм. Тисячі людей чистили береги річок, озер і ставків, визначали забрудненість води, саджали дерева, вели переговори з забруднювачами водойм, організовували інформаційні кампанії та ходи в захист проектів «Чисті річки».

   Суть руху чистильників річок полягала не тільки в тому, щоб очистити прилеглі до їх населених пунктів водойми і надалі не допускати їх забруднення, але і в тому, щоб сформувати активне ставлення до екологічних проблем з боку суспільства, особливо з боку підростаючого покоління.

   Збереження малих річок - обов’язок кожного з нас. Ми повинні їх берегти і підтримувати їх екологічний стан.

   З метою виховання у підростаючого покоління дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, раціонального використання водних ресурсів та популяризації екологічних знань було проведено конкурс дитячого малюнку, присвяченого Дню малих річок та водойм серед учнів міських та районних загальноосвітніх закладів.

   Активну участь у конкурсі прийняли учні м. Херсона та районних шкіл. Всі учасники будуть відзначені та нагороджені почесними грамотами.