ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Херсонщина. Імена та здобутки

13.10.2017

    За підтримки Херсонської обласної державної адміністрації, представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних державних адміністрацій, обласних рад, громадських об’єднань УІВЦ «Галактика» започаткував Міжнародний проект «Україна від краю до краю. Херсонщина. Імена та здобутки». Проект розповів про здобутки у бізнесі, політиці, юриспруденції, медицині, науці, освіті, сільському господарстві, культурі, спорті, громадському житті та вшанував кращих і активних своїх представників.

    13 жовтня в приміщенні сесійної зали Херсонської обласної державної адміністрації відбулося урочисте засідання, на якому кращі люди Херсонщини, в рамках проекту, отримали відзнаки, грамоти та двомовне видання «Херсонщина. Імена та здобутки», яке стане візитівкою регіону та розповість про успіхи і досягнення, як провідних колективів, так і окремих особистостей.

    Голова ОДА Андрій Гордєєв  особисто нагородив медаллю «Патріот Херсонщини» за високі трудові здобутки та значний внесок у розвиток Херсонщини начальника облводресурсів Андрієнка Ігоря Олеговича, начальника Горностаївського МУВГ Єруха Івана Семеновича, начальника Іванівського МУВГ Щербаня Валерія Івановича.