ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Прийняття участі у засіданні Круглого столу

13.10.2017

       Підсумком проведення екоакції «Чисті береги - чиста річка» стало ініціювання 11.10.2017р. в Херсонському міськвиконкомі Круглого столу для розгляду питань подальшої дії стосовно очищення та запобігання засмічення берегів річок Херсона та області. 

     Організаторами заходу виступили координатори екологічної акції: Національний природний парк “Нижньодніпровський”, Херсонське обласне управління водних ресурсів, Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді “Дивосвіт” при Херсонському Центрі дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, ГО “Центр розвитку особистості “Берегиня”, ГО «ВелоХерсон», ХМДГЕО “Ластівка”. У роботі взяли участь представники громадськості, влади, зокрема з департаменту екології, екоінспекції, та комунального підприємства «Гарантія».

        Серед запрошених була і начальник відділу водних об’єктів Абдуленко Н.Г., яка прийняла активну участь не лише в організації, а і в самій акції.

        Учасники Круглого столу заслухавши і обговоривши доповіді, повідомлення, відповіді та виступи, стосовно екологічного стану в місті та області, висновки та пропозиції координаторів після проведення екологічної акції «Чисті береги-чиста річка», вирішили:

     - Ініціювати та прийняти участь в розробці екологічних програм по місту та області та подальший моніторинг виконання цих програм;

    - Ініціювати проведення виховних робіт з екологічної тематики у дитячих садках, школах та інститутах (впровадження факультативів та програм, проведення спектаклів).

   - Звернути увагу людей похилого віку до проблем екології за допомогою залучення їх у сучасні еко-вистави та всі інші заходи , що пов’язані з екологією.

   - Долучати ініціативних херсонців, представників громадських організацій до співпраці зі службами «Громадський інспектор з охорони довкілля» з метою збільшення кількості осіб, що мають право слідкувати за чистотою у місті та області.

   - Збільшити кількість плакатів, бігбордів з закликами охорони довкілля по місту.

   - Збільшити кількість урн для сміття в містах масового відпочинку.

   - Подати заяви до бюджету на 2018 рік з проведення екологічних акцій у наступному році (навесні та восени).

     Ми впевнені, що разом нам вдасться змінити екологічний стан міста на краще!