ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Заходи присвячені Дню малих річок та водойм у Берислаському управлінні

10.10.2017

        Вода – основа життя, і дають її підземні джерела, озера, ріки – малі та великі. Це вимагає дбайливого ставлення до їх ресурсів, бо саме вони забезпечують життєві потреби більшої частини населення.

        Протягом вересня місяця на Херсонщині проходила екологічна акція «Чисті береги – чиста річка», присвячена Дню малих річок та водойм.Під час ії проведення Бериславським управлінням водного господарства було організовано заходищодо збереження водних ресурсів. Велика увага приділялась просвітницькій та інформаційній роботі з учнівськими колективами. В загальноосвітніх навчальних закладах Бериславського, Великоолександрівського, Нововоронцовського та Високопільського районів відбулися лекції та тематичні уроки, спрямовані на підвищення екологічної свідомості з боку молодого покоління.  

        Представниками Бериславського управління для учнів Бериславської  ЗОШ № 4 проведено тематичний урок «Збереження річок – відповідальність кожного» та показ екологічного відеофільму;  для учнів Великоолександрівської  ЗОШ № 2 – практичне заняття «Охорона та збереження річок Херсонщини»;  для учнів Нововоронцовської ЗОШ № 1 – лекція «Екологічний стан річок Херсонщини»;  для учнів Високопільської ЗОШ № 1 – відкритий урок «Без води немає життя».

         Також у зазначених навчальних закладах проведено конкурси малюнків. Серед всіх робіт одібрані найкращі, а переможці нагороджені солодощами та цікавими подарунками.