ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Криниця – оберіг життя

18.08.2017

Вода є початком живого на Землі, тому історія свідчить, де була вода, там зводилось житло людей, обживались землі, оздоблювались колодязі. Саме так зароджувалось і наше селище Іванівка. З моменту заснування села однією з головних проблем було водопостачання. Тому наші предки почали копати криниці. Криниці вважалися найсвятішими місцями, бо кринична водичка цілюща, вона додає сили. Але роки минали, і в наших степових населених пунктах рідко тепер зустрінеш криниці, бо їх багато зруйновано та занедбано, а вони ж так потрібні людям. Саме тому завданням для Іванівського МУВГ і життєво необхідним для місцевого населення є робота по облаштуванню та впорядкуванню території криниці, яка знаходиться в центрі нашого селища Іванівка (на узбережжі балки, неподалік від вулиці Дружби). Ця криниця була викопана ще у 1940 році.
Для відновлення та збереження криниці доклали зусиль працівники Іванівського МУВГ та працівники Іванівської селищної ради. Було вкладено бетонні плити, встановлено навколо криниці дерев'яний паркан, пофарбовано дах, прибрано територію від побутового сміття та сухого гілля. Це вже другий колодязь, який було впорядковано. Перша криниця знаходиться при в′їзді в смт. Іванівку, яка привертає погляд кожного та й на теперішній час користується попитом у населення.
Сподіваємося, що через роки криниця збереже свою красу та віддячить чистою, холодною водою, яку дарує їй наша рідна Земля.