ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

ВІТАЄМО ГОРОВОГО ВІТАЛІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА з 60-ти річчям!!!

17.08.2017

Віталій Олексійович Горовий працює в системі меліорації і в Каховському міжрайонному управлінні водного господарства 32 роки, працював інженером насосних станцій, провідним інженером групи ЕХЗ, начальником відділу енергетики, а з 2001 року обіймає посаду заступника начальника управління.
Компетентний, технічно грамотний, цілеспрямований, відповідальний, вимогливий до себе і підлеглих. Вміє швидко і професійно оцінити стан справ в управлінні. Він має великий досвід практичної роботи по ремонту і експлуатації насосно-силового обладнання, приділяє багато уваги його технічному стану, що сприє підвищенню обсягів та якості послуг пов’язаних з подачею води на зрошення, виконанню завдань за основними показниками в цілому по управлінню.
Віталій Олексійович постійно вносить пропозиції щодо ефективного використання електроенергії та впровадженню раціональних режимів роботи насосно-силового обладнання. В управлінні постійно діє програма заміни застарілого обладнання на більш сучасне.
За свою плідну працю він нагороджувався Почесними грамотами управління, Почесною грамотою Херсонської облради, Почесною грамотою Держводгоспу України, нагрудним знаком «За сумлінну працю в галузі водного господарства».
Користується повагою в колективі і є гідним прикладом в роботі для молоді.
Колективи Херсонського облводресурсів та Каховського міжрайонного управління водного господарства вітають Віталія Олексійовича з Днем народження і бажають добра, щастя, міцного здоров’я та достатку, нових професійних і особистих досягнень, а віра, надія та любов нехай будуть постійними супутниками на життєвому шляху!