ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В Олешківському районі планується відновити зрошення на площі 600 га

15.08.2017

Основною задачею, що встановлена Загальнодержавною цільовою програмою розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року – є відновлення зрошення. Тому Олешківське міжрайонне управління водного господарства активно співпрацює з сільгосптоваровиробниками, які вирішили відновити зрошувані землі в районі.
Однією з насосних станцій, яка близько 10 років не була задіяна в поливному сезоні – є НС «Шевченко», що знаходиться в межах Ювілейненської сільської ради Олешківського району. А цього року голова фермерського господарства «Вєтров» повідомив, що планує у 2018 році відновити зрошення на 600 га сільськогосподарських угідь, які прив’язані до насосної станції.
Завдяки злагодженій роботі енергетичної служби управління, спеціалістів Новомаячківської експлуатаційної дільниці було здійснено ремонт та пробний запуск насосної станції для виявлення пошкоджень на внутрішньогосподарській мережі господарства.
На даному етапі фермерським господарством проводяться роботи щодо прокладання додаткових внутрішньогосподарських трубопроводів, до яких в подальшому будуть підключені дощувальні машини марки «Фрегат».