ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

В ГОРНОСТАЇВСЬКОМУ УПРАВЛІННІ ПОДАЮТЬ ЖИТТЄДАЙНУ ВОЛОГУ НА ПОЛЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ

08.08.2017

Головною перешкодою для отримання високих врожаїв сільгоспкультур, в нашому посушливому краї  є  недостатня кількість опадів. Тож відновлення оптимальної вологи в ґрунті забезпечується механічним зрошенням. І в цій вкрай важливій справі на допомогу аграріям приходять працівники Горностаївського міжрайонного управління водного господарства.

Наразі задіяно в роботі 18 насосних станцій, за добу подається майже 1 млн м3 води. Уже фактично полито 20.537 га сільгоспугідь. Виконано 135.848 гектарополивів з кратністю 6,6 рази. Подано води на зрошення 60 млн м3, при плані 55 млн м3. Лідер – Дубівська експлуатаційна дільниця, начальник дільниці Бардашевський В.В., яка виконала план на 132 відсотки та подала води 32 млн 360 тис. м3. Наближаються до 100 відсоткового виконання плану Каїрська та Великолепетиська дільниці, начальники Сазонова Т.М., Губа М.І.

Машиністи насосних установок М. Пендак, А. Голян, М. Грушко, П.Комаревич,  В.Борисюк, С. Крот, І. Чорняк  не тільки професійно виконують свої  обов’язки, а й підтримують обладнання в справному технічному стані. Весь колектив управління працює злагоджено та результативно: задоволені споживачі за стовідсоткове виконання заявок.