ГоловнаПро насКерівний складКолегіяПідпорядковані організаціїДоступ до публічної інформаціїГромадська приймальня
Всі новини

Пліч-о-пліч з героєм

04.08.2017

02 серпня 2017 року у Парку Слави м.Олешки відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю пам’ятного знаку «Воїнам-Афганцям».
На святі також відбулось нагородження пам’ятними знаками воїнів АТО, серед нагороджених був і працівник Виноградівської експлуатаційної дільниці Олешківського МУВГ – Гаран Андрій Анатолійович.
Андрій Анатолійович був призваний для проходження військової служби за мобілізацією 20 серпня 2014 року за військової спеціальністю розвідник військової розвідки. З 29 вересня 2014 року по 09 вересня 2015 року безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районі/районах проведення антитерористичної операції поблизу м.Красногорівка, м.Мар’їнка, с.Тарамчук Донецької області. Був поранений, лікувався в госпіталі. З 14 вересня 2015 року приступив до роботи в управлінні.
Колектив Олешківського міжрайонного управління вітає свого героя з нагородою та бажає міцного здоров’я, сімейного благополуччя, натхнення та професійних перемог у роботі.